فیلم جانوران شگفت انگیز

کریدنس در «جانوران شگفت‌انگیز ۲» نقش بزرگتری خواهد داشت

طبق گزارش‌های رسیده، اطلاعات جدیدی در مورد نقش «ازرا میلر»، در فیلم‌های آینده‌ی «جانوران شگفت‌انگیز» به دست رسیده که حکایت از پررنگ شدن نقش او در این مجموعه فیلم‌ها دارند.

در حاشیه‌ی فیلم‌برداری مجدد بعضی صحنه‌های ازرا برای فیلم لیگ عدالت (Justice League) و همچنین فیلمبرداری فیلم فلش (Flash)، گزارش‌هایی هم در مورد نقش «کریدنس باربون» او برای فیلم‌های جانوران شگفت‌انگیز به میان آمد. از آنجایی که هر سه‌ی این پروژه‌ها در استودیوهای وارنربراز انجام می‌شود، این بازیگر مدام بین پروژه‌ی دنیای جادویی و فیلم‌های دیگر در رفت و آمد بین استودیوها است. حالا در گزارشی که ورایتی منتشر کرده، گفته شده که نقش او در فیلم‌های جدید قرار است بزرگتر شود.

میلر قرار است نقش خود را در ادامه‌ی فیلم‌های «جانوران شگفت‌انگیز و زیستگاه آنها» تکرار کند. اوایل تابستان امسال، فیلمبرداری قسمت دوم این مجموعه آغاز شده و از آنجایی که این فیلم هم از پروژه‌های وارنربراز است، کار برای میلر آسان‌تر شده و به سادگی به هر سه فیلم خود خواهد رسید. با اینکه نزدیکی استودیوها کار او را ساده‌تر کرده، اما پر رنگ شدن نقش او در دنیای جادویی، حرفه او را سخت‌تر کرده است.

توجه داشته باشید که این اولین باری است که خبری قطعی در مورد نقش مهمتر کریدنس در جانوران شگفت‌انگیز ۲ منتشر شده است. البته با صحنه‌ی آخر از فیلم اول که کریدنس را در حالت نهانه (Obscurus) به تصویر کشید و به سمت آسمان پرواز کرد، تقریبا مشخص بود که شاهد بازگشت او خواهیم بود. اما حالا با این گزارش جدید مشخص شد که نقش او قرار است جدی‌تر شود.

قرار است توسط جی.کی.رولینگ به ماجرای نهانه‌ها در فیلم‌های جدید بیشتر پرداخته شود و این قضیه حتی به خواهر دامبلدور (آریانا) هم مرتبط می‌شود. به نظر می‌رسد که نیوت قصد دارد به کریدنس کمک کند تا از هیولای درون خویش رها شود و در این راه به کمک به دامبلدور نیاز پیدا می‌کند. در سمت دیگر قصه هم با گریندل والد شرور روبرو می‌شویم که کار را برای قهرمانان داستان سخت می‌کند.

فیلم سینمایی «جانوران شگفت‌انگیز ۲» روز جمعه، ۲۵ آبان ۱۳۹۷ (مطابق با ۱۶ نوامبر ۲۰۱۸) اکران خواهد شد.

4 دیدگاه برای “کریدنس در «جانوران شگفت‌انگیز ۲» نقش بزرگتری خواهد داشت

  1. من کریدنسو دوس داشتم اون فقط یکم تشنه محبت بود چون نامادریش میزدش چون حتی اگه یه مرد بهش محبت میکرد اون محبتو قبول میکرد اون فقط کمبود داشت از اول بچگیش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.خانه‌های ضروری مشخص شده‌اند *