فیلم جانوران شگفت انگیز

انتشار فهرست بازیگران «جانوران شگفت‌انگیز ۲»، جزییات جدیدی را فاش کرد

فهرست جدیدی از بازیگران قسمت دوم فیلم‌سینمایی «جانوران شگفت‌انگیز» منتشر شده است که در آن به حضور وزیر سحر و جادوی فرانسه (یا مقام حکومتی دیگری در همین سطح) اشاره دارد که احتمالا صحنه‌های او هم در وزارت سحر و جادو ضبط خواهد شد.

بازیگر زن فرانسوی، «فلور د ویت» قرار است نقش ساحره‌ی پاریسی وزارتخانه را در «جانوران شگفت‌انگیز ۲» بازی کند. بازیگر دیگری به نام «اما هولت» هم قرار است در این فیلم اجرای حرکات کامپیوتری CGI و نقش یک مشنگ (ماگل) را اجرا کند.

هنوز جزییات بیشتری در مورد وزارتخانه‌ی پاریسی فیلم دوم منتشر نشده و فیلمبرداری در استودیو لیوزدن بریتانیا با لوکیشن‌های فرانسه همچنان در حال انجام است. نمایش وزارت سحر و جادوی فرانسه چندان عجیب نیست، زیرا قبلا هم اعلام شده بود که بخش زیادی از فیلم در پاریس رخ خواهد داد و در نتیجه به نیروهای حکومتی جادوگری در فرانسه جهت ردگیری گریندل‌والد نیاز است.

این خلاصه‌ی رسمی داستان قسمت دوم است که چندی پیش توسط وارنربراز منتشر شد. داستان قسمت دوم از بهار ۱۹۲۷ (۱۳۰۶) آغاز می‌شود.

فیلم در سال ۱۹۲۷، چندین ماه پس از دستگیری جادوگر سیاه بدنام گلرت گریندل‌والد آغاز می‌شود. با این حال، گریندل‌والد همان‌گونه که قول داده بود موفق به فرار پرسر و صدایی از زندان شده و مشغول گرد آوردن طرفداران بیشتری برای آرمان خود، یعنی ترفیع جایگاه جادوگران بر تمام مخلوقات غیرجادویی، بوده است.

تنها کسی که شاید بتواند او را متوقف کند جادوگری است که زمانی عزیزترین دوست او شناخته می‌شد، آلبوس دامبلدور. اما دامبلدور به کمک جادوگری نیاز خواهد داشت که پیش از این یک بار گریندل‌والد را با شکست روبرو کرده است، دانش‌آموز سابقش نیوت اسکمندر. طی ماجرایی نیوت دوباره با تینا، کویینی و جیکوب همراه می‌شود اما مأموریت او باعث خواهد شد وفاداری آنها به بوته‌ی آزمایش گذاشته شود و در عین حال در دنیای جادوگری که روزبه‌روز خطرناک‌تر و متفرق‌تر می‌شود با خطرهای جدیدی روبرو شوند.

بازیگران اصلی عبارتند از ادی ردمین (نیوت اسکمندر)، کاترین واترستون (تینا گلدستین)، آلیسون سودول (کویینی گلدستین)، دن فاگلر (جیکوب کوالسکی)، ازرا میلر (کریدنس بربون)، زوئی کراویتز (لتا لسترنج)، جانی دپ (گلرت گریندل‌والد)، کالوم ترنر (تیسیوس اسکمندر)، کوین گاتری (ابرناتی) و جود لا (آلبوس دامبلدور).

فیلم سینمایی «جانوران شگفت‌انگیز ۲» روز جمعه، ۲۵ آبان ۱۳۹۷ (مطابق با ۱۶ نوامبر ۲۰۱۸) اکران خواهد شد.

9 دیدگاه برای “انتشار فهرست بازیگران «جانوران شگفت‌انگیز ۲»، جزییات جدیدی را فاش کرد

  1. سلام . هری باتر برای همیشه ها رو دیگه نمیشه دانلود کرد …. انگار فایل هاشون حذف شده . امکانش هست دوباره ابلودشون کنید ؟

  2. جانی دپ و گریندلوالد اصلا هیچجوره باهاش کنّار نمیام ، گریندل والد میخوره ادمی قد بلند و مو قهوه ای و لاغر اندام باشه با موهای کم پشت اصلا جانی دپ نمیخوره بهش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.خانه‌های ضروری مشخص شده‌اند *